خدمات ما

آکادمی بین المللی MBA مفتخر است که با عقد قرارداد با دانشگاه ههای معتبر دولتی شرایطی را فراهم آورده است تا  افراد متقاضی بتوانند باسهولت و هزینه مناسب بهترین شرایط تحصیلی را برای خود فراهم آورده و دورنمای مناسبی برا ی کار و زندگی خود داشته باشند.

بطور خلاصه می توان خدمات آکادمی بین المللی  MBA را به شرح زیر ارایه نمود :

1-این آکادمی نسبت به آماده سازی و ثبت نام هرچه زودتر متقاضیان اقدام نموده و در کوتاه ترین زمان ممکنه پس از عقد قرارداد ، مدارک دانشجویی فرد آماده و تحویل می گردد.
2-این آکادمی ترتیبی اتخاذ نموده که برای دانشجویان دوره پیش نیاز(پادفک) بصورت وبینار و در ایران برگزار شود که این امر هزینه ها و مشکلات دانشجو را به حداقل می رساند.
3-در زمانی که دانشجو در حال گذرندن دوره پیش نیاز (پادفک )می باشد آکادمی نسبت به اخذ ویزای دانشجویی اقدام می نماید.
4-آکادمی بین المللی MBA با حضور دانشجو در کشور روسیه نسبت به انجام امور ثبت نامی ترم جدید و آماده سازی شرایط مناسب برای دانشجو اقدام می نماید.
5-این آکادمی شرایط را برای انجام تست های پزشکی برای بیمه شدن دانشجو آماده مینماید.
6-انجام مشاوره ها و کمکهای مورد نیاز برای افتتاح حساب و انتقال پول برای دانشجویان از حمایتهای ارزشمند این آکادمی می باشد.
7-در زمان حضور دانشجوو با توجه به در خواست دانشجو نسبت به انجام مشاوره های لازم جهت اجاره یا خرید آپارتمان همکاری های لازم انجام می گیرد.
8-تیم حقوقی آکادمی بین المللی MBA تا پایان تحصیل دانشجو درکنار وی بوده و نسبت به حل مشکلا ت حقوقی تمام تلاشهای خود را خواهد نمود.

در پایان تاکید می گردد آکادمی بین المللی  MBA  تا پایان تحصیل دانشجویان ، در کنار ایشان بوده و تمام تلاشهای خود را برای دانشجویان انجام می دهد تا زندگی آرام و تحصیلی مطمئن را تجربه کنند.

Instagram
WhatsApp
Telegram

  انتخاب درست

فهرست
آماده پاسخگویی به شما هستم
ارسال