دانشگاه اقتصاد روسیه پلخانوف

دانشگاه اقتصاد روسیه (Plekhanov) :

دانشگاه اقتصاد پلخانف روسیه در سال 1907 تاسیس شد. در طول 113 سال سابقه خود ، این دانشگاه همیشه با اقتصاد ملی ارتباط نزدیک داشته است: توسعه تجارت و فن آوری های تولید مواد غذایی در آغاز قرن ، سپس شکل گیری علوم کالا ، رشد جنبش تعاون ، ایجاد آمار اقتصادی و سیستم های برنامه ریزی دولت ، اصلاحات اقتصادی 1965-1970 ، اقتصاد کلان و مطالعات بخشی در دهه 1980 ، ارتقاء شکل گیری ساختارهای بازار در دهه 1990.

جهت گیری عملی بالای آموزش و پرورش و روابط آن با واقعیت های اوضاع اقتصادی کشور در طول سال ها از ویژگی های منحصر به فرد دانشگاه است. در سال های 2012-2015 ، با پیوستن به دانشگاه اقتصادی اجتماعی دولتی ساراتوف ، دانشگاه دولتی تجارت و اقتصاد روسیه و دانشگاه اقتصاد ، آمار و انفورماتیک دولتی مسکو ، توسعه دانشگاه اقتصاد پلخانف روسیه صورت گرفت. در حال حاضر دانشگاه اقتصاد پلخانف تحصیلات عالیه را در پردیس مسکو و 22 شعبه واقع در سراسر فدراسیون روسیه و خارج از کشور ارائه می دهد. به طور کلی ، بیش از 50 هزار دانشجو و 780 دانشجوی تحصیلات تکمیلی وجود دارد. 2500 استاد در دانشگاه پلخانف فعالیت  می کنند.

دانشکده ها و انستیتیو های این دانشگاه به شرح زیر است :

این دانشگاه یکی از دانشگاههای معتبر در روسیه و دنیا بوده و این دانشگاه در سرتاسر روسیه 9 شعبه در حال فعالیت دارد.

1-انستیتو متد و اطلاعات سیستمی در اقتصاد دیجیتال
2-انستیتو مدیریت اقتصاد عمومی و ساختاری
3-دانشکده تجارت و سرمایه گذاری
4-دانشکده تجارت بین المللی و ااقتصاد جهان
5-دانشکده اموزش مجازی
6-دانشکده هتل داری ،توریسم ،رستوران داری و ورزش تفریحی
7-دانشکده مارکتینگ
8-دانشکده تحصیلات تکمیلی
9-دانشکده مدیریت
10-دانشکده اقتصاد و حقوق
11-دانشکده امور مالی
12-دانشکده اقتصاد تجارت

اعتبار بین المللی دانشگاه اقتصاد پلخانف روسیه توسط شورای اروپا برای آموزش تجارت (ECBE)

انجمن بین المللی برنامه های MBA 

موسسه بازاریابی Chartered انگلستان (CIM).

انستیتوی حسابدار مدیریت (CIMA).

سازمان کیفیت اروپا (EOQ) معتبر شناخته شده است.

چرا باید دانشگاه اقتصاد پلخانوف رو انتخاب کنید؟

دانشجویان دانشگاه پلخانف این فرصت را دارند که در برنامه های آموزشی مشترک بین المللی مدرک دو یا سه مدرک بگیرند. این پروژه 14 دانشگاه از سراسر جهان از جمله فرانسه ، آلمان ، هلند و اتریش را درگیر كرده است. این دانشگاه در درجه اول مورد علاقه دانشجویان خارجی است که می خواهند اقتصاد روسیه را عمیق تر بدانند. این دانشگاه امکان ایجاد جزئیات در مورد مهمترین فرایندهای اقتصادی ، ایجاد ارتباطات تجاری لازم در روسیه را فراهم می آورد.

این مرکز در راستای استفاده عملی و بهبود سیستم “نظارت عملیاتی” به طور فعال با مقامات ایالتی همکاری می کند. هدف اصلی نظارت ، اجرای وظایف عملکردی وزارتخانه های وزارت است ، از جمله ارائه ارزیابی پیشرفته از دستیابی پارامترهای هدف در توسعه استراتژیک افراد فدراسیون روسیه ، از جمله فعالیتهای این دانشگاه می توان به ایجاد پایگاه عملیاتی گذرنامه الکترونیکی موضوع فدراسیون روسیه ، طبقه بندی مناطق و تخصیص منطقی مناطق پیشرفته توسعه ، بهبود سیستم برنامه ریزی فضایی و تعدادی از وظایف دیگر اشاره کرد.

Instagram
WhatsApp
Telegram

  انتخاب درست

فهرست
آماده پاسخگویی به شما هستم
ارسال